THE LEGO NINJAGO MOVIE

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 622,9 MB
  • Version 13.11.356
  • Dil Türkçe
  • Firma LEGO System
The Lego Ninjago Movie mobil oyunu çocukların renkli dünyasına hitap eden eğlenceli bir mobil oyundur.

LEGO stüdyosunun çocukların dünyasına hitap eden oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan The Lego Ninjago Movie mobil oyunu sevimli karakterlere ev sahipliği yaparak çocukları eğlendiriyor. Oyuna sahip olmak için ücret ödemeden IOS  cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Her hangi bir kayıt işlemi gerektirmeden oyunda vakit geçirebilirsiniz. 

9-12 yaşlar arasında çocukların dahil olabilecekleri The Lego Ninjago Movie mobil oyunu başarılı bir aksiyon macera oyundur. Oyuncular Master Wu tarafından önemli görevlere atanırlar. Görevlerde eski sırları, gizli hazineleri ortaya çıkarmak ve gizlenen bir kötülükle savaşmak için cesur bir ninja olarak harekete geçecekler. 

Jay, Zane, Nya, Cole ve Kai olarak adlandırılan bu ninjalar verilen görevleri tamamlamak adına çeşitli engeller ile karşılaşacaklar. Güçlü bir ekip kurarak sistematik bir şekilde ilerleyebilecekleri The Lego Ninjago Movie oyununda Ninjago adası tehlike altında ve cesur ninja ekibinin adayı güvenli günlerine geri döndürme görevleri bulunuyor. Her bir görev farklı işlevlere sahip yetenekler gerektiriyor. Ninjaların bu kurtarma macerasında yanlarında olmak için oyuna ücretsiz sahip olmanız yeterli olacaktır. 

THE LEGO NINJAGO MOVIE indir
DİĞER SÜRÜMLER